Slider

У четвртак 15.11.2018.године са почетком у 10 часова одржано је Окружно такмичење у футсалу за девојчице.На такмичењу су учествовале екипе следећих школа:

- Свети Сава -Панчево,

- Маршал Тито -Падина,

- 1.мај - Владимировац и

- Доситеј Обрадовић -Пландиште.

Победнице такмичења су девојчице наше школе.Честитамо им на успеху и желимо пуно среће у дањем току такмичења.Следећи ниво такмичења Међуокружно такмичење биће одржано у СЦ Ранко Жеравица на Новом Београду 21.11.2018.године.

Своју победу,екипа наше школе,извојевала је у две победоносне утакмице.Прву квалификациону са екипом из Панчева у пеналима,после изједначеног резултата 1:1.Другу са екипом из Падине и то убедљивом победом од 5:2.Нашу екипу предводио је наставник Ивашковић Јован,нама познат као најтрофејнији наставник.Наиме под његовим вођством наша школа је освојила велики број признања и награда.Највећи пласман,прво место на Државном првенству у кошарци за девојчице 2014.године,а одмах следеће године и друго место.