Slider

У четвртак 5.12.2019.године са почетком у 9.00 часова у нашој школи је одржано Окружно такмичење у футсалу за пионирке.На такмичењу су учествовале екипе следећих школа:

- "Свети Сава" - Панчево,

- "Моша Пијаде "- Дебељача,

- "Сава Вељковић" - Добрица,

- "Доситеј Обрадовић" - Опово,

- "Марко Стојановић" - Врачев Гај,

- "Јован Јовановић Змај" - Ковин и

- "Доситеј Обрадовић" - Пландиште.

Победнице такмичења су пионирке наше школе.Честитамо им на пласману и желимо пуно успеха у даљем току такмичења.

Одигране су следеће утакмице:

КВАЛИФИКАЦИЈЕ:

ОШ "Свети Сава" Панчево   и  ОШ "Марко Стојановић" Бела Црква          3  :  0

OШ "Доситеј Обрадовић" Опово  и  ОШ "Ј.Ј.Змај" Ковин                             6  :  2

ОШ "Моша Пијаде" Дебељеча   и  ОШ "Доситеј Обрадовић" Пландиште   0  :  8

ПОЛУФИНАЛЕ:

ОШ "Свети Сава" Панчево  и  ОШ "Доситеј Обрадовић" Опово                   6  :  2

ОШ "Доситеј Обрадовић" Пландиште  и  ОШ "Сава Вељковић" Добрица    9  :  1

ФИНАЛЕ:

ОШ "Свети Сава" Панчево и  ОШ "Доситеј Обрадовић" Пландиште            1  :  1

(у пеналима 2 : 3)

Наше пионирке,предвођене својим наставником Јованом,су победиле обе утакмице и то убедљивом победом.А онда у самом финалу нерешеним резултатом,бориле се са фаворит екипом из Панчева до самог краја.Пресудило је извођење пенала у којима су показале да су дорасле ситуацији и тако обезбедиле учешће на међуокружном такмичењу.Још једном све честитке!!!

Организацију овог такмичења је помогао Спортски савез Пландишта.Захваљујемо се Спортском савезу и секретару Пуђа Милану на учешћу и организацији самог такмичења.